Opinie


Zobacz opinie innych i dodaj swoją (Dodaj opinie)

Do zapoznania się z opiniami Zapraszamy też do portalu Facebook

Zdawalność:
Pierwsze półrocze 2013
Rok 2013
Pierwsze półrocze 2014


Kilka ładnych lat temu straciłem Prawo Jazdy (chwila słabości) polskie prawo jest bezwzględne dla takich kierowców. Dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów samochodowych i skierowanie na ponowny egzamin (teoria i praktyka). Kilka telefonów do wieluńskich szkół nauki jazdy i zdecydowana odmowa podjęcia wyzwania :( Telefon do OSK MARCUS i tu zaskoczenie :) Pan Marek bez wahania podejmuje mój temat (...) Pierwsze spotkanie w miłej atmosferze i na luzie, pełen profesjonalizm i mimo tak młodego wieku ogromna wiedza i doświadczenie. Pan Marek potrzebował dosłownie 3 godzin aby wyeliminować moje złe nawyki z poprzednich lat kierowania pojazdami samochodowymi. Bezstresowo i fachowo, trafne porady jednym słowem same konkrety. Ustalamy dzięń egzaminu, ogarniam wiedzę teoretyczną ( bo to tylko i wyłącznie zależy od dobrych chęci kursanta) zajęło mi to 3 dni intensywnej nauki :) Teoria i praktyka za pierwszym "strzałem" :) Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panie Marku za podjęcie wyzwania i oczywiśie POLECAM OSK MARCUS !!!
Jacek P.


Mały poślizg z napisaniem opinii, bo prawko już dawno zdane, ale jak obiecałem, że się pojawi to słowa dotrzymam ;). Porównywałem opinie ze znajomymi którzy wybrali inne OSK. Według mnie nikt nie wychodził i nie wracał z jazd tak zadowolony jak ja. Wiedza, którą Marek przekazywał, była znacznie obszerniejsza, ponad to przekazywana w łatwo przyswajalny sposób oraz utrwalana. Nic na zasadzie "wykuć, zdać, zapomnieć". Do tego doskonałe warunki jakie zapewnia Marek - dogodne godziny jazdy, miejsce odbioru kursanta, pomoc przy załatwieniu formalności w WORDzie itd. :D Mój kurs odbył się bardzo szybko i sprawnie. Wystarczyło do zaangażowania Marka dołożyć własnych chęci i zaskutkowało to zdaniem obu egzaminów za pierwszym razem. Chętnie udałbym się jeszcze raz na kurs do MARCUSA, gdyż brakuje mi tych jazd do Sieradza w tak sympatycznym towarzystwie. Oczywiście polecam i pozdrawiam!
Łukasz Łuczak


Na naukę jazdy zapisałam się do OSK Marcus z polecenia znajomych. Byli to koledzy, którzy z samochodami wcześniej na pewno mieli do czynienia - nie to co ja ale z takimi laikami Marek również świetnie sobie radzi uczyłam się totalnie od podstaw, ale nauczyłam się - zdałam za pierwszym razem, zamieniając samochody pod koniec kursu z Yariski na Kię (miałam zdawać na Yarisce ale termin się przesunął z mojej winy i została mi Kia, ale jest świetna więc tym lepiej). To najlepszy dowód, że oprócz mnóstwa śmiechu na jazdach, swobodnej atmosfery, elastycznych terminów do dogadania i troski o swoich kursantów Marek naprawdę potrafi nauczyć kogoś, kto przychodzi do niego kompletnie zielony. Dodatkowy wielki plus - ten instruktor wytrzyma każdą marudę i nerwusa nie krzyczy, tylko tłumaczy i wałkuje, póki ktoś nie zaczai, co robi źle. Polecam jego OSK, myślę że nikt nie pożałuje :)
Monika Adamska


Z czystym sumieniem mogę polecić Marka jako instruktora.Jest rzetelny ,konkretny,potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć.Ma duzą cierpliwość i konsekwentnie dąży do okreslonego celu czyli nauczenie kursanta do myślenia na drodze,analizowania wszystkiego co dzieje sie wokół i reagowaniaq na ewentualne zagrożenia lub inne sytuacje.Duży nacisk kładzie na nauke która plusuje podczas jazdy.Myślałam ,że uzyskanie upragnionego prawka jest dla mnie czymś awykonalnym i poza zasiegiem jednak trafiłam na profesjonalnego instruktora,który uzmysłowił mi ,że jezeli skupie się nad tym co mówi i co robie to gwarantuje sukces.Bywało róznie podczs jazdy na Sieradz ale Marek wciąz motywował do nauki,analizy i tak w kółko jednak warto było bo z takim przygotowaniem egzmin był mniej stresujacy i zaowocował uzyskaniem wyniku pozytywnego za pierwszym razem!!!!!Miło bedę wspominać jazdy "żółta cytryną" bo atmosfera jaka panowała a aucie była swobodna i luźna.dzieki marek.....to Twoja szkoła hehe.Pozdrawiam;-)
Natalia Stefanowska


Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny za 1 podejściem. Kilka słów a "Marcusie"... nauka z nim to sama przyjemność Bardzo miła atmosfera, dużo śmiechu, a przede wszystkim bezstresowość. Wszystkie pytania bardzo dobrze i jasno wyjaśniane, oraz indywidualne podejście do każdych z uczących się osób co jest wielkim + Wszystkim, ale to naprawdę wszystkim Mocno Polecam Szkolenie właśnie u "Marcusa" , gdzie wszystkie wyjeżdżone godziny nie będą godzinami straconymi, lecz bardzo pouczającymi i kto wie, może jednymi z najweselszych :) Życzę wszystkim zdawającym u Niego pozytywnych wyników i zdawalności za 1 razem :)
Piotr Kamas


Bardzo polecam MARKUSA, czyli Marka Wierzbińskiego wszystkim poszukującym dobrej szkoły nauki jazdy. Świetna organizacja, miła atmosfera, bezstresowa nauka. Instruktor przemiły, przede wszystkim cierpliwy, dobrze tłumaczący i mający profesjonalne podejście do kursantów. Naprawdę szczerze polecam , jazda z nim to sama przyjemność:) A egzamin zdany za pierwszym razem :)Pozdrawiam serdecznie:*
Malwina Fijałkowska


Zdałem za pierwszym razem i z pewnością mogę polecić innym, ażeby zapisali się do Marka.Jazda była bezstresowa i oczywiście fachowe i rzetelne podejście do nauki. Marek jest bardzo cierpliwym i sympatycznym Instruktorem, a więc odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dzięki szczegółowości podczas nauki jazdy, egzamin praktyczny to pikuś.!! Krótko mówiąc " OSK MARCUS " to najlepszy wybór, a Instruktor jakich mało, a jazda to sama przyjemność.!!
Bartosz Drab


Polecam MARCUSA i jego żółtą Yaris'kę. Wszystko tłumaczone jest cierpliwie i przejrzyście a do tego masa dobrego humoru instruktora nie pozwala się nudzić. Zdane ! Żal odchodzić
Mateusz Aleksandrowicz


A więc w końcu udało mi się zebrać i napisać swoje przemyślenia co do kursu:)) Minął on bezstresowo i był przeprowadzony fachowo co zgadza się z reklamą. Poczucie humoru instruktora pomaga rozładować ciężkie sytuacje a wskazówki dawane podczas jazdy pomagają nie tylko podczas zdania egzaminu ale również podczas jazdy po drogach już po egzaminie. Serdecznie polecam!
Przemek Pyzałka


S Z Y B K O FACHOWO B E Z T R E S O W O - to fakt. Polecam wszystkim! Merek jest osobą przyjazną, ma poczucie humoru i przede wszystkim jest bardzo opanowany. Jazdy są czysta przyjemnością. Kurs ukończyłam w krótkim czasie a egzamin zdałam za pierwszym razem :)
Angelika Pietrzak


Fachowa nauka miła atmosfera zawsze kupa śmiechu . Zdałem za pierwszym razem jestem bardzo zadowolony z kursów. Serdecznie polecam:)
Darek Chrzan


Polecam Marka dlatego że jest naprawdę fajna atmosfera nie nudzi się na jeździe a sama nauka prowadzenia auta i przepisów jest przez Marka kontrolowania na każdym etapie, osobiście zdałem za pierwszym razem i mimo że śmigam własnym już autkiem to z miłą chęcią przejechałbym się jeszcze raz tą zółtą strzałą :)
Damian Foltyński


Rzetelnie przeprowadzony kurs z którego jestem bardzo zadowolona. Dodatkowe materiały pomogły mi wiele zrozumieć i dobrze się przygotować. Instruktor poważnie podchodzi do swojej pracy, jest cierpliwy, wyrozumiały i pomocny. A dowodem jest to, że nawet mnie potrafił nauczyć i zdałam za pierwszym razem:D
Asia Strózik


Bardzo miły i dowcipny instruktor Serdecznie polecam.Jazda z Markusem jest naprawde przyjemna i bezstresowa.Miła atmosfera oraz profesionalne przygotowanie do egzaminu.Wszystko zapiete na ostatni guziczek Teoria 100% bez najmniejszego błedu zdana tak samo jak egzamin praktyczy, również wynik pozytywny.Tanio,profesionalnie i bezstresowo OSK MARCUS najlepsza szkoła jazdy w mieście! bang!
Chuck Szag Krzak


Bardzo gorąco polecam OSK Marcus, gdyz pierwszym moim samochodem którym jezdzilem była ta wlasnie błyskawica Marka, pomimo tego i dzieki fachowej nauce zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Nie żałuje ze właśnie tu zrobiłem swoje wymarzone prawo jazdy. :):):)
Paweł Pazek


Każdemu, kto chce nauczyć się nie tylko jazdy, ale i kultury na drodze, zachowania wobec innych uczestników ruchu, szczerze polecam OSK Marcus. Marek bardzo dobrze przygotuje każdego kursanta do zdania egzaminu, jak i do bezpieczniej, samodzielnej jazdy w przyszłości, co uważam za najważniejsze. Nauczy, wytłumaczy, jak trzeba to i 100 razy, wszystko jasne, przejrzyste i jeszcze z humorem Jazda była czystą przyjemnością. Gorąco polecam i zachęcam do zapisywania się do OSK Marcus. Dzięki Marek :)
Dawid Brzozowski


Egzamin zdany, chociaż kiedy zaczynałam kurs wydawało mi się to całkowicie nierealne i niemożliwe do zrobienia. Marek oprócz tego, że nauczył mnie odpowiednich reakcji na sytuacje drogowe, oprócz tego, że przekazał mi swoją wiedzę zarówno w teorii jak i w praktyce, to pomógł mi przełamać mój strach przed prowadzeniem samochodu, a o tym jak duży on był, przekonał się podczas pierwszej , drugiej i dziesiątej jazdy i chociaż nie byłam łatwym kursantem daliśmy radę Marek w stosunku do mnie wykazywał się wręcz anielską cierpliwością, spokojnie tłumaczył po raz setny, kiedy popełniałam te same "głupie" błędy (chociaż czasami przez łapska mnie pacnął;p ), a kiedy powiedział, że jest dobrze, to wiedziałam, że nie może się nie udać, bo jakby nie było wymagający z niego instruktor Więc tak jak napisałam, daliśmy radę, chociaż kosztowało nas to duuuużo cierpliwości i czasu, ale było warto!!! Polecam! :)
Maja Jastrzębska


Marek wie co robi i robi to dobrze. Profesjonalne podejście, bezstresowo, nie olewa sprawy, wszystko tłumaczy tak, aby każdy mógł zrozumieć i nauczyć się nowych rzeczy. Poza tym zawsze na jazdach da się z nim normalnie porozmawiać, zero nudy a przy tym ogromna dawka dobrego humoru. Do tego wszystkiego kurs po rozsądnej cenie. Polecam serdecznie! :)
Sebastian Sławniewicz


Jak najbardziej zgadzam się z powyższymi opiniami i z czystym sumieniem polecam OSK MARCUS. Atmosfera podczas nauki rewelacyjna, zero stresu, cierpliwy instruktor, który ma świetne podejście do kursanta. Miło będę wspominać jazdę żółtą cytrynką i żółte karteczki:) Dziękuję i jeszcze raz polecam! :)
Martyna Kędzia


Jak najbardziej polecam,jeśli uczyć się to tylko w OSK MARCUS, świetne podejście, wesoła atmosfera!
Krzysiek Kawecki


Polecam wszystkim OSK MARCUS, świetna atmosfera, Marek potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, każdego kursanta traktuje indywidualnie,a przede wszystkim świetnie przygotowuje do egzaminu, nauka jest bezstresowa, wszystko dobrze zorganizowane. Jeśli ktoś chce dobrze nauczyć się jeździć a dodatkowo zdać szybko egzamin serdecznie polecam ;)
Kasia Pośpiech


Zachęcam wszystkich do rozpoczęcia kursu u Marka, wszystko konkretnie i na temat, ale w miłej i bardzo przyjemnej atmosferze jaką tworzy instruktor. Marek sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo, można z nim o wszystkim pogadać ale on zawsze czuwa i widzi co się dzieje na drodze i wie kiedy trzeba nacisnąć hamulec. MARCUS! MARCUS! MARCUS!!!!!
Patryk Stolarczyk


Nie chce wciskać wielce oficjalnego posta reklamującego, no ale. Co do tego OSK Marcus no to bardzo fajna "rodzinna" atmosfera hehe, miło sympatynie, bezstresowo i co najważniejsze dobry instruktor z Pana Marka. Ogólnie polecam pozdro...
Kamil Szczepański


Tydzień temu zdałam egzamin przy pierwszym podejściu. Do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję bardzo Markowi za bardzo owocną i bezstresową naukę jazdy. Jazda była po prostu przyjemnością. Dziękuję również za wykłady które bardzo mi pomogły w nauce, na których nie sposób się nudzić. Gorąco polecam szkołę jazdy "MARCUS" :) To idealne miejsce by poznać tajniki bycia kierowcą i przygotować się do egzaminu który nie jest taki straszny jak go malują :-))))))) Buziaczki
Żaneta Stefańska


Witam, jestem świeżo po zdanym egzaminie, mogę śmiało polecić Marka jako instruktora. Marek Wierzbiński jest wymagający i cierpliwy, koryguje każdy błąd, co przekłada się później na naszą korzyść. Wskazówki i objaśnienia udziela dokładnie i zrozumiale, bardzo dobrze zna strefę egzaminacyjną, dzięki czemu nic nas nie zaskoczy na egzaminie. Poza tym atmosfera w samochodzie bardzo luźna i przyjemna. Istniała możliwość pogadania na każdy temat, w ogóle nie związany z egzaminem;D Nie wierzyłam, że zdam za pierwszym razem, a jednak ud ało się. Już mi się tęskni do tych wyjazdów na Sieradz.Jeszcze raz polecam ! Wielkie dzięki Marek, no i oczywiście do zobaczenia na drodze.
Katarzyna Mierzyńska


Gorąco polecam naukę jazdy MARCUS. Zajęcia wspominam bardzo pozytywnie Marek to prawdziwy fachowiec przedstawia sytuacje jasno i zrozumiale Bardzo pomogły mi zajęcia teoretyczne które lepiej przygotowały mnie do egzaminu Nauka przebiegła szybko i bezstresowo dzięki Markowi zdałem egzamin za pierwszym a nigdy wcześniej przed kursem nie prowadziłem samochodu. To konkretny i bezpośredni instruktor z dużym poczuciem humoru dzięki temu w aucie zawsze panuje miła atmosfera Polecam wszystkim ten ośrodek to najlepszy wybór:)
Sebastian Rakoczy


Z czystym sumieniem mogę polecić naukę jazdy u MARCUSA, jest przede wszystkim konkretnym, bezpośrednim i konsekwentnym instruktorem. Nauka przebiegała w miłej atmosferze. Zawdzięczam mu przedstawienie w sposób zrozumiały zasad ruchu drogowego co zaowocowało zdanym egzaminem. Wiem co piszę bo Marek nie jest moim pierwszym instruktorem! Z sentymentem będę wspominać cały kurs i będzie mi brakowało jazdy żółtą cytrynką. Polecam gorąco! Pozdrawiam :)
Monika Stefanowska


Jeśli chcesz mieć prawko tanio i szybko polecam MARCUSA. Dostosuje się do wolnego czasu kursanta. Do nauki podchodzi poważnie ale obraca to w żart tak żeby kierujący czuł się na luzie. Po prostu jeśli chcesz mieć prawko idź do Marka.
Sylwek Habrowski


OSK MARCUS to najlepszy wybór. Marek jest cierpliwy, opanowany ma ogromne poczucie humoru , do tego w sposób przystępny i z indywidualnym podejściem do kursanta potrafi nie tylko skutecznie przygotować do egzaminu, ale przede wszystkim dobrze nauczyć jeździć. Bardzo polecam OSK MARCUS ;)
Michał Jurczyk


OSK MARCUS to najlepsza szkoła nauki jazdy jaką można wybrać. W trakcie jazd panuje bardzo fajna atmosfera, zero stresu, a jednocześnie wysoki poziom nauczania (prawko zdane za pierwszym razem). Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy. PS fajniejszego instruktora na pewno nie znajdziecie Marek jest THE BEST!!!!!!
Grzegorz Robaszek


Co by się nie powtarzać z innymi - Marek ma świetne podejście do kursanta i duży dystans do samego siebie, więc kurs leci szybko i z humorem. A efekt - zdane za pierwszym podejściem ;)
PS: "Ciśnij, ciśnij" ;]
Kajetan Krykwiński


Dzięki Marcus-owi prawko zdane za pierwszym razem !!! ;) Umiejętności nauczania na bardzo wysokim poziomie. Marek posiada także wysokie poczucie humoru (które jest rzadkością w śród nauczycieli) , co sprawia że jazdy są ciekawe i czekasz kiedy będą następne godziny ;) Nie wspominając już ze kat. A i B zrobiłem za 1.600zł co w okolicach Wielunia w innych OSK jest niemożliwe!!! Naprawdę polecam żółtą L-kę!
Sylwek Grzesiak


A co tu dużo pisać wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach o Marku i ja również sie pod tym podpisuje:) Marek to cierpliwy instruktor a atmosfera podczas kursów super, wszystko elegancko wytłumaczy, także nic tylko polecać takiego instruktora bo mało takich w naszym mieście. Szkoda tylko że juz nie będziemy ze sobą jeździć:)))
Ania Majchrowska


Generalnie Super eL-ka ;) Instruktor świetnie wykonujący swoja prace. Wielka cierpliwość i ambitne podejście do kursantów . Ogólnie atmosfera luzzz zero stresu. Zdane za pierwszym wiec na prawdę Polecam!
Sebastian Łukomski


Instruktor bardzo dobrze i dokładnie wszystko tłumaczył, radził jak wybrnąć z różnych sytuacji i dawał cenne wskazówki. Jego indywidualne podejście do każdego kursanta bardzo pomaga w nauce jazdy, dzięki czemu zdanie za pierwszym razem to tylko formalność ;) Bardzo miło wspominam naukę, ponieważ w aucie nigdy nie było nudno i panowała miła atmosfera ;)) Jeśli chcecie być przygotowani perfekcyjnie do egzaminu wybierzcie OSK Marcus !!! POLECAM
Aleksadra Podyma


OSK "MARCUS" to najlepszy wybór. Instruktor jakich mało w powiecie - fachowość , rzetelność a przede wszystkim bezstresowe podejście do przyszłego kierowcy . Atmosfera podczas jazdy w "L" zawsze miła . Polecam p. Marka i żółtą TOYOTĘ - sama przyjemność !!!!
Agnieszka Pilarska


OSK Marcus to najlepszy wybór na naukę jazdy. Super atmosfera, świetne podejście do sprawy. Umiejętności nauczania u Marka na bardzo wysokim poziomie. Dzięki Markowi zostałem zostałem świetnie przygotowany do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dzięki szczegółowości podczas nauki jazdy, egzamin praktyczny to tak naprawdę formalność. Oczywiście, to wszystko przyczyniło się że zdałem egzamin za pierwszym podejściem, a nie jestem pierwszy i nie ostatni. Jeśli zastanawiasz się który ośrodek wybrać, to nie trać czasu i dzwoń do Marcusa. Gorąco Polecam. Powodzenia dla zdających.
Rafał Serweta


Przesympatyczny pan instruktor, wyrozumiały i cierpliwy chyba do granic możliwości.
W "L" panowała zawsze sympatyczna atmosfera.
Jeśli zależy ci na porządnym przygotowaniu do egzaminu, a co za tym idzie dalszej, pewnej i samodzielnej jeździe to serdecznie polecam pana Marka, który jest wymarzonym typem instruktora :p. Jeżeli zastanawiasz się, czy OSK MARCUS to odpowiedni wybór- ja odpowiadam zdecydowanie TAK.
A dzisiaj żałuje, że to już koniec kursu. Czas jego trwania będę wspominać zawsze z uśmiechem na twarzy :)
Izabela Guderska


Cóż tu napisać,jazda z Marcusem to naprawde trafny wybór. Marek to człowiek naprawde opanowany i cierpliwy,potrafi wszystko wytłumaczyć,a przede wszystkim bardzo sympatyczny,co przekłada się na zajebistą atmosfere w aucie,jak i podczas całego kursu. Brak stresu,bardzo fachowe podejście,wiele cennych rad,które naprawde się przydaja ;) Poprostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Żałuje,że kurs juz sie skończył,ponieważ było super!
Gorąco polecam!!!
Jeśli chcesz iść na prawko to jedynie do MARCUSA!!! :)
Pulina Pawlak


bardzo miły, cierpliwy, życzliwy, z dużym doświadczeniem instruktor :) wytłumaczy wszystko nawet najbardziej nie kumatemu.. podczas jazdy panuje miła atmosfera :D zależy mu na tym aby kursant był dobrze przygotowany i zdał prawko :) POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!! Jeśli przyłożysz się do jazdy i nauki zdasz na pewno :)
Sandra Grzebielucha


Nie ma co za dużo pisać (kto by tyle czytał :P)
Wszyscy słodzą Marcusowi że aż miło :D Nie zostaje mi nic innego jak tylko się przyłączyć :))
Świetny instruktorek a kurs u niego to sama przyjemność ;D Wiele cennych wskazówek, rozwiane wszystkie wątpliwości, co do przepisów drogowych. Zawsze wesoła atmosfera i nigdy się nie denerwuje (jak on to robi :))) ???).
Profesjonalne (indywidualne) podejście do kursanta. Egzamin zdany za 1 podejściem :)))
Gorąco polecam, bo "żółtek" jest najlepszyyyyyyyy :))))!!!
Marta Ochędzan


Witam serdecznie!!!
Przyznam sie szczerze, że w trakcie zapisywania sie na kurs nie miałam aż tyle wiary w siebie za kierownicą, że uda mi sie wszystko tak fajnie i nauczyc i zdać. Baaa za pierwszym razem!!! Bardzo jestem szczęśliwa:)I serdecznie dziękuję Markowi - instruktorowi, który nie tylko że miał dla mnie tyle cierpliwości, ale świetnie nauczył mnie jeździć.
Jedyną rzeczą jaka mi się nasuwa do głowy ty tylko jedno: zamierzasz zdobyć szybko i miłej atmosferze kurs prawa jazdy zapisz się do OSK MARCUS!!!:) POLECAM
Pozdrawiam
Karolina Bartodziej


Bardzo dziękuje MARCUS za świetne przygotowanie, nie tylko do egzaminu, (zdany za pierwszym razem) ale również do ruchu codziennego. Gorąco polecam szkołę OSK MARCUS!!! Pozdrawiam.
Robert Fijałkowsi


Marek to wyjątkowo cierpliwy i opanowany instruktor. Wszystkie zagadnienia dotyczące ruchu drogowego tłumaczy w prosty i logiczny sposób, a wiadomości szybko zapisują się w pamięci. W samochodzie zawsze miła i przyjemna atmosfera, która w pozytywny sposób wpływa na naukę jazdy. Sympatyczny instruktor nie szczędzi dobrych rad i sugestii, co bardzo przydaje się podczas egzaminu. Cały kurs wspominam bardzo pozytywnie. Gorąco polecam;)
Paulina Cieślak


Od samego początku wrażenie jakie wywarł na mnie Pan Marek było w 100% pozytywne. Oczywiście atmosferę jaka panowała podczas szkolenia nie da się opisać słowami; ci którzy byli już wiedzą, ci którzy nie- muszą spróbować! W 100% polecam OSK MARCUS jeśli chcesz zdobyć wiedzę, umiejętności i prawo jazdy z naprawdę sympatycznym instruktorem. sam prawko zdałem za pierwszym razem:)! P O L E C A M
Piotr Pawlak


Jazdy odbywają się zawsze w miłej i wesołej atmosferze:)
Marek jest cierpliwym, opanowanym i sympatycznym instruktorem.
Jest również wymagający co przekłada się na perfekcyjne przygotowanie do egzaminu oraz dalszej samodzielnej jazdy.
Wszystkie zawiłości ruchu drogowego omawiane są w prosty i zrozumiały sposób.
Po kursie z Markiem na drodze nic nie może Cię zaskoczyć:
Wybierając OSK MARCUS dokonacie najlepszego wyboru!
GORĄCO POLECAM!!! ;)
Patrycja Mielczarek


Dzięki Marcusowi prawko zdane za pierwszym razem !!! ;) Po pierwsze dąży on do przekazania umiejętności na drodze a nie do zdobycia " plastiku - dokumentu " Solidna NAUKA JAZDY po całym kursie, egzamin to pryszcz ;P Jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, oby więcej takich ludzi. Cenne rady, złote wskazówki. 100 % Polecam
Kamil Hojczyk


Na początku chciałbym zaznaczyć, że Marcus to instruktor z pasją, a takich jest niewielu. Prawko zdałem za pierwszym razem bez najmniejszego problemu, a to wszystko dzięki naszej "umowie" - jeśli zapiszesz się na kurs dowiesz się na czym ona polega. Teraz gdy już sam jeżdżę, czuje się pewnie na drodze, bo cały czas przypominają mi się "złote" wskazówki Marka, które przez cały kurs wpajał mi do głowy. Gdybym jeszcze raz miał iść na prawko, bez zastanowienia wybrałbym Marcusa, bo takiej atmosfery jak u Niego, nie ma nigdzie.!.!.! Pozdrawiam.
Łukasz Kałuziński


Jeśli marzysz o prawie jazdy, zgłoś się do Marcusa - SUKCES MUROWANY!!! Wtedy nie straszna Ci żadna przeszkoda,bo jesteś pewien,że MARCUS to dobra szkoła... Solidny człowiek na odpowiednim stanowisku, tylko ze zdobytą u Niego wiedzą do celu zawsze bezpiecznie i blisko. Tak więc egzamin to tylko formalność,zapisz się i przekonaj jakie to łatwe. Serdecznie wszystkim POLECAM!
Mateusz Jabłoński


Instruktor Pan Marek Wierzbiński jest osobą uczciwą, cierpliwą, uprzejmą o wysokiej kulturze osobistej. Indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Jest bardzo wymagający, co przekłada się na końcowy efekt-czyli pozytywne ukończenie kursu. Po uczestnictwie w kursie teoretycznym na którym w jasny, zrozumiały i wyczerpujący sposób tłumaczył zawiłości przepisów ruchu drogowego, oraz po kursie praktycznym, który odbywał się w miłej atmosferze i żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi stwierdzam, że profesjonalnie i rzetelnie wykonuje zawód instruktora, a jego motto reklamowe "Szybko-Fachowo-Bezstresowo" jest w pełni uzasadnione.
Aneta Muszyńska


Fachowiec jakich mało w Wieluniu, miła przyjazna atmosfera w aucie, bez stresu, wszystko w szczegółach omawia nawet te najtrudniejsze skrzyżowania, cierpliwy sumienny, no cóż mogę więcej powiedzieć?:) POLECAM SERDECZNIE! ! !
Bartek Fras


hmm co mam napisac:) bede szczera:) nauka z marcusem to trafny wybor:) nigdy nie przypuszczalam ze bede miec prawko:)a tu niespodzianka-zdalam za pierwszym razem a to dzieki marcusowi i jego cennym radom:) jazdy z Markiem sa bezstresowe, w luznej atmosferze i zawsze bylo wesolo:) polecam
Ania Chrzanowska


Co tu dużo gadać... NaUkA jak najbardziej bezstresowa, świetny InStRuKtOr;).. i egzamin oczywiście Zdany! Wszystkim serdecznie POLECAM MARCUSA!;))...naprawdę warto..takiej wyjątkowej(ZAJEBISTEJ)atmosfery nie ma nigdzie;)...
Mateusz Kleszcz


Hmm kurde nie bende się rospisywam za dużo powiem to tak Marcus najlepszy z ze wszystkich dla tego ze.BO
1Niesteresuje kursanta
2Bradzo dobrze Tłumaczy
3Mila atmosfera
4Daje dożo wskazówek
5 Co ja bende mówił Marcus najlepszy i tyle
Adrian Dwornik


M - miła atmosfera
A - atrakcyjna cena
R - rewelacyjne przygotowanie
K - kusząca oferta
U - unikatowa L-ka (żółta xD)
S - sympatyczny instruktor

...jednym słowem Odjazd!..POLECAM;)
Dominika Fras


Polecam wszystkim Marcusa:) Jazda z nim to sama przyjemność. Fachowe, beztresowe i rzetelne podejście do nauki, więc jeśli chcecie zdać za pierwszym razem to wybierzcie Marcusa;) Naprawde warto!:)
Justyna Wójciak


Zdałem za pierwszym kat. A i B, myślę że to mówi samo za siebie, dodatkowo dodam że po kursie z Markiem nic nie może Cię zaskoczyć, przygotowanie jest lepsze niż mieli marines w desancie na plaże Omaha, POLECAM!
Adam Jakubowski


Oj będzie się tęsknić za tą atmosferą na jazdach. 
Marcus to cierpliwy człowiek :) zero stresu i nerwów. 
Jazdy zawsze na wesoło. 
Wiele cennych rad . No i przede wszystkim 
fachowo. Super przygotowanie do egzaminu. Tak jak inni już pisali 
daje wiele cennych rad. 
Jak zapisywać się na kurs to tylko i wyłącznie do niego. 
Tanio , szybko , fachowo . Po prostu super. 
Pozdrawiam ! :) 
Klaudia Czarnuch


Bardzo cierpliwy i sympatyczny instruktor,
a przede wszystkim bardzo dobrze uczy.
Odpowiada na wszystkie pytania, nawet na te najbardziej banalne.
...Nie denerwuje się - nigdy nie podniósł na... mnie głosu,
tylko pięć razy tłumaczy to samo.
Zabawny i możesz pogadać z Nim, jak z dobrym znajomym.
Jest zupełna dowolność w wyborze godzin - byle Tobie pasowało.
PS.
Wystarczy przyłożyć się do nauki i zastosować do uwag/wskazówek instruktora - a zdanie egzaminu za pierwszym razem jest 200% możliwe!
~ tj. było to w moim przypadku
Martyna Kaźmierczuk


Tak jak w opisie - szybko, fachowo, bezstresowo! 
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, wiele cennych rad :) 
Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości - na każde z nich na pewno Ci odpowie :) . Dużym plusem jest także, bardzo miła atmosfera podczas jazdy, za którą już się tęskni :) . 
GORĄCO POLECAM!! - "Tylko u Marcusa :)" 
Paulina Grajek


Gorąco polecam! Marcus jest świetnym instruktorem:) daje bardzo dużo cennych rad:) Atmosfera podczas jazdy jest bardzo miła i bezstresowa, z nim nie można sie nudzić, zawsze się coś dzieje dzięki czemu jest wesoło, cieszę się że wybrałam akurat tego instruktora a nie innego bo nie wyobrażam sobie jazdy z kimś innym:) żałuję że tak szybko się to skończyło:) Jeszcze raz gorąco POLECAM! 
Benita KwaśnaA wiec tak : jazda z marcusem bezcenna!!! Wczesniej nie wierzyłam że kiedykolwiek sie zapisze , teraz żałuje ze juz po wszystkim;-) było super ;-)dzięki marek :-) 
Anna Cieśla


Jeździłam u innego instruktora i muszę przyznać, że Marek dużo bardziej interesuje się tym aby jak najlepiej przygotować kursanta do egzaminu oraz stara się dać jak najwięcej cennych uwag, które bardzo się przydają:) 
Super atmosfera i zero stresu:)) 
Polecam:) 
Katarzyna Jasiak


Tak jak wszyscy polecam:). Zdałem za pierwszym razem dzięki szybkim, fachowym i bezstresowym kursom z "MARCUSEM". Wspaniała atmosfera, naprawdę polecam. Dzięki MAREK!!!
Arkadiusz Skupiński


Dzięki Marek !! Dzięki Tobie zdałem :) Jak w opisie bezstresowa jazda jest i super klimat :) 
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :) 
Łukasz Jurczyk


Dzięki Marcusowi zdane za pierwszym razem :) 
fachowe przygotowanie do egzaminu i cenne rady tuż przed nim. Fajna atmosfera w aucie, szczerze polecam. WARTO :) 
Mateusz Golec


Co tu dużo pisać :) 
- fachowe i bezstresowe podejście do nauki jazdy 
- w 200% właściwy człowiek na właściwym miejscu 
- ta niepowtarzalna atmosfera panująca w samochodzie za którą nie tylko ja będę tęsknił :P 
- najtaniej w mieście 
Jedyny minus jest taki że długo z Marcusem nie pojeździcie bo po jego nauce egzamin to PIKUŚ xD 
DZIĘKUJĘ I POLECAM a jeśli ktoś wybierze inną "L" to niech żałuje 
Piotr Śnieciński


Tak jak wszyscy - polecam :) Zdane bezproblemowo, wszytko podczas kursu było świetnie omówione, dużo cennych rad, no i ta świetna atmosfera za którą będę tęsknił :) Polecam w 100%, a nawet 200%. Konkurencja wymięka ;D Polecam, Pozdrawiam i Dziękuję! :)) 
Michał Janas


Cieszę się, że zdałam, jednak będzie mi brakować nauki z Marcusem, kurs bardzo szybko minął:) 
Przyjemna atmosfera, zero stresu i wiele cennych rad, które na egzaminie baaardzo się przydały. 
POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!! 
Marlena Hadryś


bez owijania Marcus jest najtańszy, najlepszy i najszybszy :) stalowe nerwy i poczucie humoru są jego atutem nie do przebicia a tekst pod tytułem " Po egzaminie " daje radę :) u niego na pewno zdarz za pierwszym... wystarczy chcieć i się przyłożyć a resztę pójdzie bez problemu:)
Dziękuję i Pozdrawiam 
Kamil Kuś


Tak jak w opisie;)
  Nie żałuje żadnej godziny z odbytego kursu ;D 
Dobre przyszkolenie do egzaminu i cenne uwagi podczas nauki;) 
Gorąco POLECAM w 100% ! 
Krzysiu Białkowski


Znakomity instruktor z bardzo pomocnymi wskazówkami z którymi egzamin to tylko zwykła przejażdżka :) POLECAM!!! 
Paweł Sola


Elastyczny czas wyjeżdżonych godzin co do wolnego czasu kursantów oraz mnóstwo podpowiedzi oraz wskazówek które pomogą każdemu w zdaniu egzaminu prawa jazdy. Polecam!!! 
Krzysiu Nawrocki


Rzeczywiście szybko, fachowo i bezstresowo! Świetny instruktor, atmosfera sprzyjająca szybkiemu przyswajaniu wiedzy, a przede wszystkim bardzo trafne wskazówki które, zaręczam, przydają się na egzaminie. Gorąco polecam! 
Agnieszka Szkudlarek


Jeśli zależy Ci na szybkim zdaniu prawa jazdy to nie ma lepszej szkoły nauki jazdy. Marecki to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ;) Naprawdę polecam, bo warto !!!!  
Mateusz Wesołowski


Marek to super instruktor bardzo gorąco polecam bo sam byłem jego jednym z uczniów świetnie sie z nim uczy jazdy i w bardzo miłej atmosferze  świetnie tłumaczy na wszystkie pytania
i wątpliwości na pewno odpowie:) Gorąco polecam 
Damian Pęcherczyk


ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU 
POLECAM KAŻDEMU POCZĄTKUJĄCEMU KURS NAUKI JAZDY U MARCUSA 
ADEKWATNE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW 
NAPRAWDĘ KONKRETNA PERSONA 
STO PROCENT SATYSFAKCJI!! 
NAJLEPSZA CENA W MIEŚCIE, FAJNA FURKA... CÓŻ WIĘCEJ MOGĘ DODAĆ.
  BIERZCIE I JEŹDŹCIE Z NIM WSZYSCY!  
Maciej Frysiak


Najlepsza L-ka w mieście :) 0 stresu 100% sukcesu :))) 
GORĄCO POLECAM wszystkim którym marzy się szybkie prawko ;) 
(WIEM Z DOŚWIADCZENIA) 
pozdro dla Marka :))) 
Krzysiek Jurczyk


The best L-ka8) Jeśli chcesz zdać za pierwszym podejściem i nauczyć się przepisów w zaje atmosferze to tylko u Marcus'a:) Polecam wszystkim:) 
Patryk Kokociński


Bardzo przyjemna atmosfera podczas jazdy ;) brakuje mi już tych lekcji :D  Polecam wszystkim OSK Marcus'a :)
Milena Tobiś 


Super L-ka Muzyczka zawsze gra ;) Instruktor na luzie i z podejściem do kursantów ;p Po prostu swój człowiek ;p Jazda i nauka bez stresu, fachowo tłumaczone przepisy :D:D Prawko zdane dzięki MARCUS-owi... Sam bym chętnie jeszcze parę razy się przejechał z MARCUS-em, miło wspominam czas jazd ;) Polecam wszystkim
Mateusz Binek


Szybko fachowo bezstresowo:), porządna nauka jazdy w przystępnej cenie, luźna i miła atmosfera z takim instruktorem nie da się nudzić, miło wspominam naukę jazdy i polecam wszystkim na przyszłość :) P.S Oby tak dalej:) 
Piotr Kołodziej


Prawko zdane za pierwszym razem, bez żadnych problemów, bez stresu, w przyjaznej atmosferze, zawsze w towarzystwie najlepszej muzyki :):) (nie wspominając o instruktorze):P Polecam! :)  
Asia Kampioni


Popieram, popieram ;) Prawko zdane za pierwszym razem, więc instruktor godny polecenia ;) Bezstresowość gwarantowana ;D  
Mateusz Mikołajczyk


Według mnie to MEGA POZYTYW dla egzaminatora ...robiłem z nim prawo jazdy i bez żadnych problemów zdałem za pierwszym razem ....jeżeli ktoś ma zamiar robić prawo jazdy to GORĄCO POLECAM bo naprawde jest warto . 
Mateusz Grzybowski